İnternet Reklamcılığı

Yeni ziyaretçiler edinmek, Internet satışlarınızı artırmak veya mevcut müşterilerinizin alaka  düzeyini yükseltmek gibi amaçlarınız olabilir. Internet ve Internet reklamcılığı konusunda profesyonel yardım almak istiyorsanız doğru yerde olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

Dalya olarak, sunduğumuz internet danışmanlığı ile web sitelerinin hedef kitleleriyle buluşmasını ve daha “bulunabilir” olmasını sağlamaktayız.

Google Adwords Reklam Yönetimi :

Google Adwords reklamları hızlı sonuç almanızı sağlayan en etkili reklam modellerinden biridir.

Sertifikalı uzmanlarımız tarafından yönetilen reklam kampanyaları sayesinde doğru müşteriye, doğru zamanda ulaşırsınız.

Dalya olarak verdiğimiz Google Adwords hizmeti ile; ziyaretçi sayınızı, internet satışlarınızı  ve marka bilinirliğinizi arttırıyoruz.
Adwords uzmanlarımızın hazırladığı detaylı raporlar sayesinde tüm istatistiklerinizi eş zamanlı olarak şeffaf bir biçimde görebilirsiniz.
Hesabınızı yüksek kalitede reklam metinleri  ve anahtar kelimeleri içerecek şekilde optimize ederek, minimum bütçeyle maksimum dönüşüm almanızı sağlıyoruz.

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) Danışmanlığı :

SEO Durum Analizi:  Web sitesinin var olan arama motorları sonuçları baz alınarak değerlendirilmesi, raporlanması ve yapılabilecekler konusunda bir yol haritasının hazırlanması

Anahtar Kelime Analizi:
Web sitesinin varoluş misyonu gözetilerek, ürünün ya da servisin hedef kitlesine ulaşmasında ve içeriğin oluşturulmasında kullanılacak anahtar kelimelerin analizinin ve kullanım tavsiyelerin oluşturulması

SEO'ya Uygun Altyapı Geliştirme: SEO durum analizi raporları ve oluşturulacak yol haritası baz alınarak site üzerinde gerçekleştirilecek teknik-teknolojik iyileştirmeler

İçerik Geliştirme: Arama motorları açısından önemli olan anlamlı ve özgün içeriklerin oluşturulması

Optimizasyon Eğitimi:
SEO konusunda ihtiyaç duyulması halinde verilecek eğitim ve eğitim ile ilgili dokümantasyonlar

Web Analiz Danışmanlığı:

Web sitelerine yapılan yatırımların geri dönüşümünün en iyi şekilde sağlanabilmesi için web ölçümlemesi ve  sonuca yönelik, kurumsal hedef ve stratejiyi destekleyecek bir analiz yapılması gerekmektedir.

Dalya olarak, pazarlama girişimlerini güçlendiren ve daha yüksek dönüşüm sağlayan web sitelerine sahip olmanız konusunda danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Web analiz danışmanlığı kapsamında, önemli başarı kriterlerine göre belirlenen kanalları ölçümleyerek  ve bu ölçümlere göre iyileştirici analizler yaparak  gerekli verilere sahip olmanızı sağlarız.