Dalya Bilgi Teknolojileri

Dalya Bilgi Teknolojileri, yenilik ve yaratıcılık ekseninde kurulmuş bir şirkettir. Genç ve dinamik kadrosuyla internet ve reklam sektörünün ihtiyaçlarına inovatif, kaliteli, memnun edici çözümler sunmaktadır. Sunduğu çözümlerin yanında özenle verdiği satış sonrası destek ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı amaçlamaktadır.

Dalya, firma, kurum ve kişilere özel web siteleri, kurumsal ya da kitleye hitap eden web portal projeleri, uygulama geliştirme, grafik, web arayüz tasarımı ve yazılımları, mobil uygulamalar, internet reklam yöneticiliği, sosyal medya danışmanlığı gibi hizmetler vererek, hedef kitleye daha verimli ve hızlı ulaşmayı sağlayan profesyonel çözümler sunar. Yapılanı geliştirmeyi, en önemlisi "daha önce yapılmamışı" internet dünyasına sunmayı kendine ilke edinmiştir.

Konusunda uzman ekibimiz, temsil ettiği markalara ait değerleri korumanın ve o markaya aidiyet duygusu hissetmenin önemine inanır. Bu anlayış, firmamızı, birlikte çalıştığımız firma ve kişilerin kalıcı ve uzun vadeli bir hizmet ortağı haline getirmiştir.

Neden Dalya?

İşinizi bize teslim etmek için pek çok nedeniniz var;

  • Tecrübeli ve dinamik bir ekip
  • Yenilikçi ve çözüm odaklı yaklaşım
  • Kaliteli hizmet güvencesi
  • Müşteriye özel çözümler
  • Proje öncesi ve sonrası tam destek

Ekibimiz Kimlerden Oluşuyor?

Yazılım geliştirme uzmanları, web & grafik tasarımcıları (UI&UX), SEO ve Adwords uzmanları, sosyal medya danışmanları, müşteri temsilcilerimiz ve yöneticilerimizden oluşan genç ve dinamik ekibimizde görev alan herkes yaptığı işin en iyisinin peşinde olmaktan gurur duymaktadır.